Bramy i ogrodzenia

Bramy i ogrodzenia

Jednym z głównym sektorów do, którego dostarczamy nasze wyroby to branża ogrodzeniowa. Znając potrzeby i realia branżowe jesteśmy w stanie zaopatrzyć naszych klientów w komplet wszystkich profili i rur niezbędnych do wykonania konkretnego wzoru ogrodzenia lub bramy.

Odpowiednie systemy montażowe wykorzystujące nitowanie, standardowe śruby czy też spawanie sprawiają, że użycie profili wyprodukowanych z blachy ocynkowanej ogniowo zapewniają odpowiednią efektywność i ograniczają ilość operacji, które są wymagane w przypadku użycia blach bez powłok ochronnych.

Bezpieczny transport i przechowywania zapewniamy poprzez pakowanie wyrobów z zastosowaniem plastikowych separatorów lub innych materiałów, które pozwalają na zachowanie najwyższej jakości oraz mogą zostać wykorzystane przez naszych klientów w kolejnych procesach takich jak lakierowanie proszkowe lub powlekanie.

Ponad 29 lat doświadczenia w produkcji kształtowników stalowych

Gatunki stali w której produkujemy profile spawane to:

  • DX51D do DX54D
  • S220GD do S350GD
  • HX160 do HX340

Główną powłoką ochronną jest powłoka cynkowa Z100 oraz Z275 ale w zależności od zapotrzebowania możemy dostarczyć nasze wyroby również w powłokach takich jak:

  • ZM (cynkowo-magnezowa)
  • AZ (aluminiowo-cynkowa)
  • ZA (cynkowo-aluminiowa)
  • ZF (cynk-żelazo)

Blacha używana w naszych procesach produkcyjnych dostarczana jest z największych hut i cynkowni w Europie jak np. Arcelor Mittal, Severstal, Liberty, Marcegaglia i Wuppermann w oparciu o normy jakościowe i tolerancji PN-EN 10143 oraz PN-EN 10346

W celu poznania szczegółowych informacji prosimy o kontakt
z działem sprzedaży. 

ZOBACZ POZOSTAŁE BRANŻE

Chcesz uzyskać
dodatkowych informacji.

SKONTAKTUJ SIĘ
Z DZIAŁEM SPRZEDAŻY