News

Pomagamy!

W związku z wybuchem wojny na Ukrainie, cały świat, cała Polska  niesie  pomoc  potrzebującym Ukraińcom, zarówno  uchodźcom przyjeżdzającym do naszego kraju jak i tym, którzy zdecydowali się pozostać w okupowanym przez Rosjan kraju.

Nasza firma  postanowiła włączyć się w tę pomoc i zorganizowała zbiórkę  najbardziej niezbędnych artykułów.  W przeciągu zaledwie jednego dnia zebraliśmy  mnóstwo rzeczy, wśród których znalazły się min.: koce, poduszki, śpiwory, żywność, środki higieny osobistej, artykuły dla dzieci niemowląt, odzież, leki i in.

Wszystkie zebrane rzeczy zostały spakowane i załadowane  do 12  samochodów dostawczych. Mimo, czasami ciężkich warunków na drodze, 27 lutego br. , dwa konwoje  aut wyjechały z Dąbrowy Górniczej i Poręby  w kierunku  Przemyśla  a stamtąd do przejścia granicznego w Medyce i Ustrzykach Dolnych.

Na miejscu, rozpakowane i  posortowane  na tiry paczki wyruszyły w dalszą podróż, już docelowo do najbardziej potrzebujących.

Odtwórz wideo

W trakcie drogi, do jednego z konwojów aut  załadowaliśmy również rzeczy pochodzące ze zbiorki w jednej z przygranicznych szkól podstawowych.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Podczas załadunku ekipa telewizji BBC, nagrywała film relacjonujący zaangażowanie Polaków niosącym pomoc Ukraińcom oraz przedstawiający sytuację na granicy.

https://twitter.com/i/status/1497997529484509184

Wszystkim pracownikom, osobom współpracującym z nami, przyjaciołom i znajomym serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!!!

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI